Obecnie poszukujemy na stanowisko asystenta projektanta

Opis stanowiska pracy:

Opracowanie dokumentacji projektu budowlanego oraz wykonawczego. Przygotowanie schematów statycznych, obliczenia statyczne, opracowanie schematów montażowych, przygotowanie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej. Kontakt oraz uzgodnienia ze zleceniodawcą, kontakt przedstawicielem budowy (z wykonawcą).

Wymagania:

Wyższe wykształcenie techniczne (mile widziane osoby z V roku studiów)

Biegła znajomość programu AutoCAD

Znajomość programu Revit 3D

Znajomość Robot, RM-win

Dodatkowym atutem będzie znajomość Bocad, Advance Steel, Advance Design

Umiejętność współpracy, komunikatywność, poczucie humoru

Oferujemy:

Oferujemy pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego, poznanie procesu budowlanego na każdym etapie, współpraca przy ciekawych realizacjach.

Akceptuję